Пріорітетні напрями діяльності педагогічного колективу дошкільного навчального закладу

№ 83 "Лісова казка" на 2023-2024 н.р.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 83 «Лісова казка» у 2023-2024 навчальному році буде продовжувати працювати над проблемою:

«Створення умов для ефективної реалізації освітніх завдань у співпраці з родиною та просвітницької діяльності серед батьків, як основи всебічного розвитку особистості дитини дошкільного віку»

Враховуючи аналіз роботи дошкільного навчального закладу у 2022 – 2023 навчальному році, досягнення, недоліки в роботі та перспективу розвитку, педагогічний колектив визначає такі пріоритетні завдання на 2023 – 2024 навчальний рік:

1. Сприяти формуванню у дошкільників ключових компетентностей , цілісного світогляду , розвитку наскрізних умінь, уяви, мовлення, моральних якостей , лідерського потенціалу, а також соціалізації особистості засобами ігрової активності.

2. Розвивати в дітей дошкільного віку грамотне українське мовлення за допомогою елементів ситуативного навчання й індивідуально-диференційованих форм взаємодії.

3. Проводити цілеспрямовану освітню діяльність щодо формування в учасників освітнього процесу пізнавальної діяльності , активного засвоєння прийомів і способів пізнання, розвитку ігрових навичок , мотивації до подолання фізичних і психологічних труднощів у дітей з порушенням зору через ігрові технології.

4. У взаємодії з родинами вихованців долучитись до участі у Фестивалі гри та навчання PleyFest – 2024» в рамках Міжнародного проєкту «Сприяння освіті» у співпраці з LEGO Foundation.